palarnia kawy palarnia kawy

O naszej firmie

Od znalezienia leciwego młynka do kawy wiele lat temu… ta historia tak właśnie się zaczęła. Kawa to dla mnie coś więcej niż filiżanka pobudzającego napoju. To pasja, to ludzie, to styl życia. Po wielu latach układania wszystkiego w całość udało się osiągnąć coś o czym tak bardzo marzyłem. Otworzyłem własną mikro palarnię kawy.

Wszystko tworzyliśmy od podstaw własnymi siłami i pomimo nie najłatwiejszego początku związanego z realiami prowadzenia działalności, cały czas nasz świeżo palony produkt w który zawsze wkładaliśmy mnóstwo serca był mocno wychwalany. Tempo w jakim rozwija się nasza palarnia i tak wiele pozytywnych opinii na temat naszych kaw buduje każdego dnia mocno do dalszej pracy. Serdecznie dzięki wszystkim którzy zaufali i razem z nami przemierzają ten piękny, kawowy świat.

Mateusz Pytel
Założyciel palarni

W palarni Proper kilka razy w tygodniu, metodą rzemieślniczą wypalamy wysokiej jakości ziarna. Jakość ziarna, sposób palenia i właściwe zaparzenie to główne czynniki, aby wydobyć z kawy to, co najcenniejsze. Stworzyliśmy to miejsce, aby dzielić się z Wami magią czarnego naparu. Każdy szczegół jest dla nas ważny.

palarnia kawy

Prowadzimy stacjonarne sklepy Proper Coffee & More na Śląsku, gdzie możecie wybrać kawę dla Siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby, skosztować jej lub porozmawiać o niej z Zespołem. Chcemy dzielić się z Wami tym, co my pokochaliśmy. Stworzyliśmy sklep internetowy z kawą, aby nasze produkty mogli smakować miłośnicy z całej Polski. Nasza kawa kocha towarzystwo ♥

palarnia kawy

Dziękujemy, że jesteście z nami.